Edirne Süper Amatör Lig’lerinde haftanın programı

Spor 06.01.2024 - 14:45, Güncelleme: 06.01.2024 - 14:45 836+ kez okundu.
 

Edirne Süper Amatör Lig’lerinde haftanın programı

Edirne Süper Amatör Lig’de ilk yarı maçların yarın oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.Erdoğan DEMİR (EDİRNE İGFA) Keşan takımlarından Keşan İdmanyurdu’nun yer aldığı A Grubu’nda oynanacak maçların programı şöyle; Saat 13.45: Osmanlıspor-Keşan İdmanyurdu Saat 15.15:Yıldırım Gençlerbirliği-Enez Belediyespor Saat 16.00: Karaağaç Ardaspor-Karaağaç Karlıovaspor Bay: Edirne Genç Aslanlar Yine Keşan temsilcilerinden Anafartalarspor’un yer aldığı B Grubu’nda oynanacak maçların programı da şöyle; Keşan Anafartalarspor-Çarşıpor: 3-0 (Hükmen) Saat 13.00- Edirne Mega Genç-Subaşıspor Saat 13.30- Lalapaşaspor-Yeni İmaretspor Bay: İpsalaspor

Edirne Süper Amatör Lig’de ilk yarı maçların yarın oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

Erdoğan DEMİR (EDİRNE İGFA)
Keşan takımlarından Keşan İdmanyurdu’nun yer aldığı A Grubu’nda oynanacak maçların programı şöyle;

Saat 13.45: Osmanlıspor-Keşan İdmanyurdu

Saat 15.15:Yıldırım Gençlerbirliği-Enez Belediyespor

Saat 16.00: Karaağaç Ardaspor-Karaağaç Karlıovaspor

Bay: Edirne Genç Aslanlar

Yine Keşan temsilcilerinden Anafartalarspor’un yer aldığı B Grubu’nda oynanacak maçların programı da şöyle;

Keşan Anafartalarspor-Çarşıpor: 3-0 (Hükmen)

Saat 13.00- Edirne Mega Genç-Subaşıspor

Saat 13.30- Lalapaşaspor-Yeni İmaretspor

Bay: İpsalaspor

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve lokalbakis.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.